Titánové panvice

Titánové panvice od nemeckého výrobcu AMT Gastroguss sú určené na plynové, elektrické a sklo-keramické varné plochy. V ponuke máme aj

Titánové panvice od nemeckého výrobcu AMT Gastroguss sú určené na plynové, elektrické a sklo-keramické varné plochy. V ponuke máme aj titánové panvice na indukčné sporáky. Panvice sú vhodné aj na použitie v rúre (umelohmotné rukoväte a sklenené pokrievky sú odolné do 240 °C).

Na titánových panviciach oceníme najmä ich:

  • Výborná tepelná vodivosť – panvica príjme rýchlo teplo zo sporáku a rovnomerne ho rozprestrie po povrchu, pokrmy sú pripravené rýchlo a zároveň vydržia dlho teplé.
  • Nepriľnavosť – vďaka nepriľnavému povrchu sa pokrmy na panvicu nepriliepajú a variť môžeme s minimom (v prípade napr. vyprážania rezňov) alebo bez tuku. Pokiaľ sa nám podarí pokrm predsa len pripáliť (napr. v dôsledku zabudnutého jedla na zapnutom sporáku alebo pri príliš vysokej teplote), všetko ľahko odstránime iba papierovou utierkou!
  • Masívnosť – vďaka svojej ťažšej váhe je varná plocha rovnomerná – tým, že je panvica ťažšia sa nemusíme báť, že pri miešaní nám bude panvica jazdiť po sporáku a môžeme tak napr. v jednej ruke držať pokrievku a druhou rukou môžeme miešať.
  • Odolnosť – titánové panvice sa nezdeformujú pri zmene teplôt tzn. že môžeme rozohriatu panvicu strčiť pod prúd studenej vody alebo panvicu odložiť na studený povrch.
  • Žiaruvzdornosť – titánovú panvicu môžeme použiť aj v rúre (umelohmotné rukoväte a sklenené pokrievky sú odolné do 240 °C).


Z titánových panvíc máme na výber hlboké panvice, nízke panvice, wok panvice, panvice na lievance.

SKRÝT TEXT
CELÝ TEXT

Titánové panvice 24 produkty

Zobraziť 1 - 24 z 24 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 24 položiek