Titánové pekáče

Titánové pekáče (alebo taktiež hranaté hrnce) sú vhodné na pečenie v rúre aj na varenie na sporáku. Titánové pekáče od nemeckého ...

Titánové pekáče (alebo taktiež hranaté hrnce) sú vhodné na pečenie v rúre aj na varenie na sporáku. Titánové pekáče od nemeckého výrobcu AMT Gastroguss sú určené na plynové, elektrické a sklo-keramické varné plochy. V ponuke máme taktiež titánové pekáče na indukčné sporáky.

Na titánových pekáčoch oceníme najmä ich:

  • Mnohostranné využitie – pekáče alebo tiež hranaté hrnce majú vďaka ich guľatému vnútornému dnu mnohostranné využitie – dajú sa používať v rúre a tiež na sporáku ako hrnce.
  • Nepriľnavosť – vďaka nepriľnavému povrchu sa pokrmy v pekáči nepriliepajú a variť môžeme s minimom tuku alebo bez tuku. Pokiaľ sa nám podarí pokrm predsa len pripáliť (napr. v dôsledku zabudnutého jedla na zapnutom sporáku alebo pri príliš vysokej teplote), všetko ľahko odstránime iba papierovou utierkou!
  • Masívnosť – vďaka svojej ťažšej váhe je varná plocha rovnomerná – tým, že je pekáč ťažší sa nemusíme báť, že pri miešaní nám bude hrniec jazdiť po sporáku a môžeme tak napr. v jednej ruke držať pokrievku a druhou rukou môžeme miešať.
  • Odolnosť – titánové pekáče sa nezdeformujú pri zmene teplôt tzn. že môžeme rozohriaty pekáč strčiť pod prúd studenej vody alebo pekáč odložiť na studený povrch.
SKRÝT TEXT
CELÝ TEXT

Titánové pekáče 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek