Titánové pekáče

Titánové pekáče (alebo taktiež hranaté hrnce) sú vhodné na pečenie v rúre aj na varenie na sporáku. Titánové pekáče od nemeckého ...

Titánové pekáče (alebo taktiež hranaté hrnce) sú vhodné na pečenie v rúre aj na varenie na sporáku. Titánové pekáče od nemeckého výrobcu AMT Gastroguss sú určené na plynové, elektrické a sklo-keramické varné plochy. V ponuke máme taktiež titánové pekáče na indukčné sporáky.

Na titánových pekáčoch oceníme najmä ich:

 • Mnohostranné využitie – pekáče alebo tiež hranaté hrnce majú vďaka ich guľatému vnútornému dnu mnohostranné využitie – dajú sa používať v rúre a tiež na sporáku ako hrnce.
 • Nepriľnavosť – vďaka nepriľnavému povrchu sa pokrmy v pekáči nepriliepajú a variť môžeme s minimom tuku alebo bez tuku. Pokiaľ sa nám podarí pokrm predsa len pripáliť (napr. v dôsledku zabudnutého jedla na zapnutom sporáku alebo pri príliš vysokej teplote), všetko ľahko odstránime iba papierovou utierkou!
 • Masívnosť – vďaka svojej ťažšej váhe je varná plocha rovnomerná – tým, že je pekáč ťažší sa nemusíme báť, že pri miešaní nám bude hrniec jazdiť po sporáku a môžeme tak napr. v jednej ruke držať pokrievku a druhou rukou môžeme miešať.
 • Odolnosť – titánové pekáče sa nezdeformujú pri zmene teplôt tzn. že môžeme rozohriaty pekáč strčiť pod prúd studenej vody alebo pekáč odložiť na studený povrch.
SKRÝT TEXT
CELÝ TEXT

Titánové pekáče 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • 60,00 € s DPH 107,00 €
  Doprava zadarmo

  Titánový pekáč  24 x 24 x 7 cm, 2.8 l s nelepivým povrchom a sklenenou pokrievkou je ideálny k vareniu a následnému zapekaniu. Titánový pekáč môžeme dať zo šporáku rovno do trúby (do 240 °C) bez špinenia ďalšieho riadu. Titánový pekáč je určený pre varné plochy plynové, elektrické a sklokeramické. Pre indukčnú variantu kliknite tu.

  60,00 € s DPH 107,00 €
  Skladom
 • 65,00 € s DPH 113,90 €
  Doprava zadarmo

  Titánový pekáč 26 x 26 cm x 8 cm, 3.3 l s nelepivým povrchom a pokrievkou je ideálny k vareniu a následnému zapekaniu. Pekáč môžeme dať zo šporáku rovno do trúby (240 °C) bez špinenia ďalšieho riadu. Pekáč je určený pre varné plochy plynové, elektrické a sklokeramické. Pre indukčnú variantu kliknite tu. Pre maximálne využitie je možné zakúpiť za...

  65,00 € s DPH 113,90 €
  Skladom
 • 71,00 € s DPH 118,00 €
  Doprava zadarmo

  Titánový pekáč  28 x 28 x 9 cm, 4.3 l s nelepivým povrchom a sklenenou pokrievkou je ideálny k vareniu a následnému zapekaniu. (do 240 °C). Titánový pekáč je určený pre varné plochy plynové, elektrické a sklokeramické. Pre indukčnú variantu kliknite tu.

  71,00 € s DPH 118,00 €
  Skladom
 • 81,00 € s DPH 118,00 €
  Doprava zadarmo

  Titánový pekáč 33 x 21 x 11 cm, 5.5 l s nepriľnavým povrchom a sklenenou pokrievkou je ideálny na varenie a následné zapekanie. Pekáč môžeme dať zo šporáku rovno do trúby (do 240 °C) bez špinenia ďalšieho riadu. Titánový pekáč je určený pre varné plochy plynové, elektrické a sklokeramické. Pre indukčnú variantu kliknite tu.

  81,00 € s DPH 118,00 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek