Titánové pekáče

Titánové pekáče (alebo taktiež hranaté hrnce) sú vhodné na pečenie v rúre aj na varenie na sporáku. Titánové pekáče od nemeckého ...

Titánové pekáče (alebo taktiež hranaté hrnce) sú vhodné na pečenie v rúre aj na varenie na sporáku. Titánové pekáče od nemeckého výrobcu AMT Gastroguss sú určené na plynové, elektrické a sklo-keramické varné plochy. V ponuke máme taktiež titánové pekáče na indukčné sporáky.

Na titánových pekáčoch oceníme najmä ich:

 • Mnohostranné využitie – pekáče alebo tiež hranaté hrnce majú vďaka ich guľatému vnútornému dnu mnohostranné využitie – dajú sa používať v rúre a tiež na sporáku ako hrnce.
 • Nepriľnavosť – vďaka nepriľnavému povrchu sa pokrmy v pekáči nepriliepajú a variť môžeme s minimom tuku alebo bez tuku. Pokiaľ sa nám podarí pokrm predsa len pripáliť (napr. v dôsledku zabudnutého jedla na zapnutom sporáku alebo pri príliš vysokej teplote), všetko ľahko odstránime iba papierovou utierkou!
 • Masívnosť – vďaka svojej ťažšej váhe je varná plocha rovnomerná – tým, že je pekáč ťažší sa nemusíme báť, že pri miešaní nám bude hrniec jazdiť po sporáku a môžeme tak napr. v jednej ruke držať pokrievku a druhou rukou môžeme miešať.
 • Odolnosť – titánové pekáče sa nezdeformujú pri zmene teplôt tzn. že môžeme rozohriaty pekáč strčiť pod prúd studenej vody alebo pekáč odložiť na studený povrch.
SKRÝT TEXT
CELÝ TEXT

Titánové pekáče There is 1 product.

Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
 • 60,00 € s DPH 107,00 €
  Doprava zadarmo

  Titánový pekáč  24 x 24 x 7 cm, 2.8 l s nelepivým povrchom a sklenenou pokrievkou je ideálny k vareniu a následnému zapekaniu. Titánový pekáč môžeme dať zo šporáku rovno do trúby (do 240 °C) bez špinenia ďalšieho riadu. Titánový pekáč je určený pre varné plochy plynové, elektrické a sklokeramické. Pre indukčnú variantu kliknite tu.

  60,00 € s DPH 107,00 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky