Hrnce na polievku

Vysoké titánové hrnce sú vhodné najmä na varenie polievok, omáčiek, príloh, a pod. Titánové hrnce na polievku sú od nemeckého výrobcu AMT ...

Vysoké titánové hrnce sú vhodné najmä na varenie polievok, omáčiek, príloh, a pod. Titánové hrnce na polievku sú od nemeckého výrobcu AMT Gastroguss. Hrnce na polievku sú dodávané spolu so skenenými pokrievkami francúzskej značky Pyrex.

Výhody titánových hrncov na polievku sú:

  • Výborná tepelná vodivosť – hrniec príjme teplo zo sporáku a rovnomerne ho rozprestrie po nádobe. Jedlo je rýchlo hotové a pod pokrievkou vydrží teplé aj niekoľko hodín.
  • Nepriľnavosť – vďaka kvalitnému titánovému nepriľnavému povrchu môžeme variť v hrnci celkom bez tuku alebo oleja a bez obav z pripaľovania.
  • Odolnosť – polievkové hrnce majú kvalitnú robustnú konštrukciu, vďaka ktorej sú hrnce veľmi odolné a nehrozí deformácia dna. Bez obáv môžeme vriaci hrniec strčiť pod prúd studenej vody alebo ho položiť na studený povrch – dno hrnca sa nezdeformuje ani sa inak neskrúti!
  • Žiaruvzdornosť – v prípade potreby je možné hrnce použiť aj v rúre – umelohmotné ušká aj sklenená pokrievka sú odolné do 240 °C.
SKRÝT TEXT
CELÝ TEXT

Hrnce na polievku 2 produkty

Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek
Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek