Hrnce na polievku

Vysoké titánové hrnce sú vhodné najmä na varenie polievok, omáčiek, príloh, a pod. Titánové hrnce na polievku sú od nemeckého výrobcu AMT ...

Vysoké titánové hrnce sú vhodné najmä na varenie polievok, omáčiek, príloh, a pod. Titánové hrnce na polievku sú od nemeckého výrobcu AMT Gastroguss. Hrnce na polievku sú dodávané spolu so skenenými pokrievkami francúzskej značky Pyrex.

Výhody titánových hrncov na polievku sú:

 • Výborná tepelná vodivosť – hrniec príjme teplo zo sporáku a rovnomerne ho rozprestrie po nádobe. Jedlo je rýchlo hotové a pod pokrievkou vydrží teplé aj niekoľko hodín.
 • Nepriľnavosť – vďaka kvalitnému titánovému nepriľnavému povrchu môžeme variť v hrnci celkom bez tuku alebo oleja a bez obav z pripaľovania.
 • Odolnosť – polievkové hrnce majú kvalitnú robustnú konštrukciu, vďaka ktorej sú hrnce veľmi odolné a nehrozí deformácia dna. Bez obáv môžeme vriaci hrniec strčiť pod prúd studenej vody alebo ho položiť na studený povrch – dno hrnca sa nezdeformuje ani sa inak neskrúti!
 • Žiaruvzdornosť – v prípade potreby je možné hrnce použiť aj v rúre – umelohmotné ušká aj sklenená pokrievka sú odolné do 240 °C.
SKRÝT TEXT
CELÝ TEXT

Hrnce na polievku 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • 56,00 € s DPH 109,80 €
  Doprava zadarmo

  Titánový hrniec ø 20 cm x 12 cm, 3 l s nelepivým povrchom a so sklenenou pokrievkou odporúčame najmä pre prípravu polievok, omáčok a príloh. Hrniec je určený pre varné plochy plynové, elektrické a sklokeramické. Hrniec je možné dať aj do rúry do 240 °C. Pre indukčnú variantu kliknite tu. Pre maximálne využitie je možné zakúpiť za zvýhodnenú cenu aj ako...

  56,00 € s DPH 109,80 €
  Skladom
 • 71,00 € s DPH 122,10 €
  Doprava zadarmo

  Titánový hrniec ø 24 cm x 14 cm, 5 l s nelepivým povrchom a so sklenenou pokrievkou odporúčame najmä pre prípravu polievok, omáčok a príloh. Hrniec je určený pre varné plochy plynové, elektrické a sklokeramické. Hrniec je možné dať aj do rúry do 240 °C. Pre indukčnú variantu kliknite tu. Pre maximálne využitie je možné zakúpiť za zvýhodnenú cenu aj ako...

  71,00 € s DPH 122,10 €
  Skladom
 • 76,00 € s DPH 98,00 €
  Doprava zadarmo

  Titánový hrniec ø 26 cm x 15 cm, 6,5 l s nelepivým povrchom a so sklenenou pokrievkou odporúčame najmä pre prípravu polievok, omáčok a príloh. Hrniec je určený pre varné plochy plynové, elektrické a sklokeramické. Hrniec je možné dať aj do rúry do 240 °C. Pre indukčnú variantu kliknite tu.

  76,00 € s DPH 98,00 €
  Skladom
 • 81,00 € s DPH 146,60 €
  Doprava zadarmo

  Titánový hrniec ø 28 cm x 15 cm, 9.5 l s nelepivým povrchom a so sklenenou pokrievkou je vhodný najmä pre prípravu polievok, omáčok a príloh. Titánový hrniec je určený pre varné plochy plynové, elektrické a sklokeramické. Hrniec je možné dať aj do rúry do 240 °C. Pre indukčnú variantu kliknite tu.

  81,00 € s DPH 146,60 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek