Wok panvice

Charakteristickou vlastnosťou pre wok panvice je ich postupne sa zoštíhľujúci tvar, ktorý je ideálny pre prípravu pokrmov vo vlastnej ...

Charakteristickou vlastnosťou pre wok panvice je ich postupne sa zoštíhľujúci tvar, ktorý je ideálny pre prípravu pokrmov vo vlastnej šťave. Vďaka svojmu tvaru sa pripravované pokrmy vo wok panvici pohodlne miešajú. Panvica je dodávaná vrátane sklenenej pokrievky, ktorá je odolná do 240 °C (použitie aj v rúre). Wok titánové panvice od nemeckého výrobcu AMT Gastroguss sú určené na plynové, elektrické a sklo-keramické varné plochy. V ponuke máme tiež wok panvice na indukčné sporáky.

Na titánových wok panviciach oceníme najmä ich:

  • Výborná tepelná vodivosť – panvica príjme rýchlo teplo zo sporáku a rovnomerne ho rozprestrie po povrchu, pokrmy sú pripravené rýchlo a zároveň vydržia dlho teplé.
  • Nepriľnavosť – vďaka nepriľnavému povrchu sa pokrmy na panvicu nepriliepajú a variť môžeme s minimom (v prípade napr. vyprážania rezňov) alebo bez tuku. Pokiaľ sa nám podarí pokrm predsa len pripáliť (napr. v dôsledku zabudnutého jedla na zapnutom sporáku alebo pri príliš vysokej teplote), všetko ľahko odstránime iba papierovou utierkou!
  • Masívnosť – vďaka svojej ťažšej váhe je varná plocha rovnomerná – tým, že je panvica ťažšia sa nemusíme báť, že pri miešaní nám bude panvica jazdiť po sporáku a môžeme tak napr. v jednej ruke držať pokrievku a druhou rukou môžeme miešať.
  • Odolnosť – titánové panvice sa nezdeformujú pri zmene teplôt tzn. že môžeme rozohriatu panvicu strčiť pod prúd studenej vody alebo panvicu odložiť na studený povrch.
  • Žiaruvzdornosť – titánovú panvicu môžeme použiť aj v rúre (umelohmotné rukoväte a sklenené pokrievky sú odolné do 240 °C).

SKRÝT TEXT
CELÝ TEXT

Wok panvice There is 1 product.

Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky